Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

ORLEN Lang Team Race w Arłamowie już w sobotę

Dnia: wtorek 14 maja 2024, Autor: Redaktor

Takimi wydarzeniami żyje rowerowa Polska! 18 maja w Arłamowie ORLEN Lang Team Race.

Po raz kolejny zapraszamy do Hotelu Arłamów! To nasze sprawdzone miejsce, które lubiane jest przez wielu kolarzy-amatorów, ale także przez zawodowców z WorldTouru! – mówi Czesław Lang, który odpowiada za organizację tego wydarzenia.

ORLEN Lang Team Race to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do integracji społeczności kolarskiej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczony czy zaczynasz swoją przygodę z rowerem, zapraszamy do udziału – zapowiada Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wydarzenia.

W tegorocznym kalendarzu są trzy wyścigi, a pierwszy właśnie przy słynnym hotelu. W malowniczej scenerii województwa podkarpackiego można nie tylko walczyć ze sobą i rywalami, ale też odkrywać wyjątkowy region Polski. Przed kolarzami wspaniały widok na Bieszczady, a czeka ich 75 kilometrów jazdy. Wyzwaniem z pewnością będzie dwukrotne pokonanie sławnego podjazdu pod Kalwarię Pacławską, której historia sięga XVII wieku. Po wyścigu uczestnicy mogą zrelaksować się w Hotelu Arłamów, aby kolejnego dnia dopingować kolarzy z reprezentacji narodowych, którzy będą ścigać się w ramach ORLEN Wyścigu Narodów.

Uwielbiam spotykać uczestników ORLEN Lang Team Race, bo to wspaniała społeczność ludzi, którzy kochają rower i kolarstwo. Sam nie mogę się już doczekać soboty, bo wiem, że będę wśród ludzi, którzy kochają sport, któremu i ja oddałem serce – mówi Czesław Lang.

Wydawanie pakietów startowych nastąpi na podstawie kodu QR w Hotelu
Arłamów, więcej szczegółów znajduje się w informacji:
https://langteamrace.pl/odbior-pakietu-startowego-wazne-informacje-arlamow
/
<https://langteamrace.pl/odbior-pakietu-startowego-wazne-informacje-arlamo
w

1. etap: 18.05.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race – HOTEL ARŁAMÓW
2. etap: 11.08.2024 (niedziela) ORLEN Tour de Pologne Amatorów – HOTEL
GOŁĘBIEWSKI KARPACZ
3. etap: 21.09.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race – BYTÓW

No Comment.

Reklama

Partnerzy