Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Ostatnie dni wiosennej promocji. Obudź swoje piękno razem z Allestetis (mat. partnera)

Dnia: środa 29 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Nie przegap super okazji, to już ostatnie dni wiosennej promocji Allestetis!

Tylko do końca marca w Allestetis w Nowym Targu wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej -10%, kosmetologii profesjonalnej -20%.

Allestetis to miejsce gdzie kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie i piękno. Allestetis to profesjonalny zespół, wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki i certyfikowany sprzęt. To wszystko razem oraz miła atmosfera, są gwarancją efektywnych zabiegów i Twojego zadowolenia. Sprawdź ofertę Allestetis

ZAKUPY ONLINE W SKLEPIE ALLESTETIS – SZYBKO I WYGODNIE! 

W Allestetis dbamy o wygodę dla naszych Pacjentów nie tylko w naszych gabinetach. Chcesz zakupić dowolną usługę z oferty Allestetis nie wychodząc z domu? Żaden problem! W naszym E-SKLEPIE ALLESTETIS możesz wybrać zabieg lub pakiet zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, opłacić go, a następnie (w ciągu 6 miesięcy!) skorzystać w naszej klinice.

Jak dokonać zakupu przez internet? Oto 4 proste kroki:

– wchodzisz w E-SKLEP na stronę Allestetis

– wybierasz zabieg

– opłacasz zamówienie

– czekasz na potwierdzenie mailowe

Po dokonaniu zakupu online przesyłamy na podany adres mailowy potwierdzenie zakupu. Termin ważności zakupionych usług aż 6 miesięcy od daty zakupu! Kupuj teraz – wykorzystaj późnej.

PAKIETY NO LIMIT – BO NIGDY NIE WIESZ, ILE WYSTARCZY 🙂 

W naszej ofercie również posiadamy pakiety depilacji laserowej oraz pakiety zabiegów laserowych, takie jak usuwanie rozstępów, zamykanie naczynek, leczenie trądziku oraz inne. Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na tego typu zabiegi, nie ma jednej określonej liczby zabiegów, które gwarantują pełną skuteczność. Dlatego ALLESTETIS oferuje swoim pacjentom pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok (zabiegi laserem Fotona – 6 miesięcy) można bez ograniczeń korzystać z zabiegów laserem, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

NASI SPECJALIŚCI z zakresu kosmetologii profesjonalnej:  

Jeżeli planujesz wybrać zabieg z naszej oferty na prezent lub nie masz pewności co będzie dla Ciebie odpowiednie, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnej porady naszych kosmetologów.

NASI SPECJALISCI z zakresu medycyny estetycznej :

Zapraszamy do ALLESTETIS!

Umów się na wizytę teraz i zacznij z Nami swoją piękną historię.

NOWY TARG, al. 1000-lecia 111

ZAKOPANE, ul. Chyców Potok 26

22 610 10 10

www.allestetis.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy