Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Oto najważniejsze inwestycje 2023 roku w gminie Szaflary!

Dnia: czwartek 24 sierpnia 2023, Autor: Redaktor

Końcem sierpnia br. radni gminy Szaflary wraz z wójtem gminy i pracownikami urzędu odbyli coroczną komisję objazdową po wszystkich trwających i zakończonych w tym roku inwestycjach w gminie Szaflary.

Wśród odwiedzanych projektów znalazły się m.in.: najgłębszy odwiert geotermalny na świecie zlokalizowany w Szaflarach, przebudowa zabytkowego budynku Wikarówki w Szaflarach, budowa parku historyczno-przyrodniczego na terenie Błoni Szaflarzańskich, budowa kanalizacji sanitarnej z odbudową dróg w Zaskalu, budowa nowej drogi na Osiedlu Kopaczyska, modernizacja korytarzy i stołówki szkolnej oraz wymiana pokrycia dachowego w budynku szkoły podstawowej w Zaskalu, budowa kortu tenisowego oraz boiska wielofunkcyjnego przy ośrodku zdrowia w Szaflarach, modernizacja stołówki w szkole podstawowej w Bańskiej Niżnej oraz modernizacja budynku przy szkole podstawowej w Bańskiej Niżnej dla nowego przedszkola, wymiana pokrycia dachowego na budynku szkoły podstawowej w Skrzypnem, modernizacja i przebudowa dróg na terenie gminy Szaflary, tj. ul. św. Wojciecha w Zaskalu, ul. Kościelna w
Szaflarach, ul. Cieplice i ul. Kantorówka w Bańskiej Niżnej, Kapłonówka i Pitoniówka w Bańskiej
Wyżnej, ul. Kościelna i ul. Wierchowa w Skrzypnem, ul. Jana Pawła II i Osiedle Bałtyzory w Maruszynie oraz wiele innych mniejszych inwestycji.

mat. nadesłane/UG Szaflary

No Comment.

Reklama

Partnerzy