Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Pierwsze wypadki na stokach i lodowiskach

Dnia: poniedziałek 11 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

W miniony weekend tatrzańscy policjanci interweniowali na lodowiskach i stokach narciarskich w związku z wypadkami, do których tam doszło.

W pierwszym zdarzeniu poszkodowane została 16-letnia dziewczyna, która podczas zabawy na sztucznym lodowisku została przewrócona przez inne dziecko w wyniku czego doznała obrażeń ciała.

Do kolejnego zdarzenia doszło na jednym ze stoków narciarskich, gdzie zderzyły się dwie osoby. Poszkodowana została młoda kobieta. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne, ale upadek był bardzo bolesny. Niestety sprawca wypadku na stoku odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Do kolejnego zdarzenia doszło, gdy na kolejkę na stok narciarski chciało wejść trzech mocno nietrzeźwych snowboardzistów. Prawidłowo zareagowała obsługa wyciągu odmawiając usługi zgodnie z regulaminem obiektu. Niestety spór eskalował i zakończył się interwencją policjantów.

Powyższe sytuacje pokazują jak ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku, ostrożności i bezpieczeństwa podczas korzystania z wypoczynku na stokach narciarskich i lodowiskach.

KPP Nowy Targ

No Comment.

Reklama

Partnerzy