Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Pierwszy mecz sparingowy Podhala na remis

Dnia: sobota 9 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

W pierwszym w okresie przygotowawczym meczu sparingowym piłkarze Podhala Nowy Targ zremisowali bezbramkowo z trzecioligowym słowackim zespołem MSK Namestovo.

Trener Grzegorz Hajnos desygnował do gry dwie „jedenastki”. W składzie Podhala pojawiła się duża grupa zawodników testowanych.

– Tym meczem podsumowaliśmy pierwszy tydzień ciężkiej pracy, zarówno tej od strony organizacyjnej jak i sportowej. Cały czas jesteśmy na etapie budowy składu. Z dnia na dzień wygląda to coraz lepiej. Liczę, że już w najbliższym czasie uda się dopiąć wszelkie formalności związane z transferami zawodników i w kolejnych meczach sparingowych zagramy już w składzie przynajmniej zbliżonym do optymalnego. Co do przebiegu spotkania to jestem zadowolony z wielu jego fragmentów, gdzie było już widać zalążek tego nad czym pracujemy na treningach. Widzę spoty potencjał w tym zespole i z optymizmem patrzę w przyszłość – ocenił trener Grzegorz Hajnos.

Kolejny mecz kontrolny Podhale rozegra 17 lipca z Hutnikiem Nowam Huta,

MSK Namestovo – NKP Podhale Nowy Targ 0:0

Podhale: Styrczula (46 Szymajda) – Bodziuch (46 Hajdara), testowany (46 testowany), testowany (46 testowany), Wajsak (46 Drobnak) – testowany (46 Szczepański), Ligienza (46 Kędziora), Mikołaj Styrczula (46 Żołądź) – testowany (46 testowany) – Szynka (46 Sobek), Burnat (46 Banik), testowany (46 Paniak).

No Comment.

Reklama

Partnerzy