Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piknik rodzinny na CNB Klikuszowa

Dnia: poniedziałek 10 czerwca 2024, Autor: Maciej Zubek

W niedzielę w Centrum Narciarstwa Biegowego odbył się piknik rodzinny, który upłynął pod znakiem aktywności fizycznej, zabawy i pysznego jedzenia.

Wydarzenie uświetnili: m.in Piotr Chrobak, z firmy Wedding&Event DJ który zadbał o oprawę muzyczną, zespół góralski, który dał okazały występ, OSP Klikuszowa, który przeprowadzuł szkolenia z pierwszej pomocy oraz Wojskowe Centrum Rekrutacji.

O to by uczestnicy pikniku dobrze się bawili zadbali wolontariusze, w rolę których wcielili się m.in trenerzy Klubu Sportowego Turbacz XC

Wielkie podziękowania składamy również na ręce rodziców zawodników XC Turbacz i wszystkich wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny dzień, aby pomóc nam w przygotowaniu tego wydarzenia. Jesteście wielcy. Najwięcej ciepła wysyłamy jednak do wszystkich dzieci, które wzięły udział w zawodach – to był wasz dzień. Wspaniale było wczoraj patrzeć, jak nasza lokalna społeczność spędza razem czas. Na sportowo, ale przede wszystkim z pozytywną energią – podusmował dyrektor CNB Klikuszowa Marcin Filipiec.

No Comment.

Reklama

Partnerzy