Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 3 liga. Bez bramek na inaugurację

Dnia: sobota 6 sierpnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Od remisu w Kielcach z rezerwami Korony trzecioligowy sezon zainaugurowali piłkarze Podhale Nowy Targ.

W pierwszej połowie inicjatywa była po stronie nowotarżan, którzy stworzyli sobie dwie bardzo dogodne okazje bramkowe, niewykorzystane przez Bartosza Żurka (przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem) i Huberta Antkowiaka (strzał głową z 5 metra obronił bramkarz)

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Sytuacji pod obiema bramkami już jednak za wiele nie było i skończyło się podziałem punktów.

– Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie. W drugiej już dostosowaliśmy się do chaotycznego stylu gry gospodarzy. Towarzyszy nam uczucie niedosytu, ale już skupiamy się na kolejnym meczu – ocenił trener Podhala, Grzegorz Hajnos.

Korona II Kielce – NKP Podhale Nowy Targ 0:0

Korona II: Mamla – Zwoźny, Więckowski, Seweryś, Sierpina (46 D. Lisowski) – P. Lisowski, Filipe Oliveira (33 K. Turek) – Nojszewski, Bojańczyk (75 Majewski), Błanik (46 Strzeboński) – Szulc (46 Smolarczyk).

Podhale: Maciej Styrczula – Wajsak, Mazurek, Bodziuch (80 Mikołaj Styrczula) – Szczepański (71 Cuber), Ligienza, Płatek, Żurek (71 Banik), Majeran – Szynka (63 Żołądź), Antokowiak (80 Burnat)

Sędziował Mateusz Mastaj.

No Comment.

Reklama

Partnerzy