Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 3 liga. Podhale wraca z Białej Podlaskiej bez punktów i z dużym niedosytem

Dnia: sobota 15 kwietnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Nie udała się daleka wyprawa piłkarzy Podhala Nowy Targ do Białej Podlaskiej. Nowotarżanie ulegli gospodarzom 0:2

W pierwszej bezbramkowej połowie to nowotarżanie byli zdecydowanie bliżej zdobycia gola. Mieli ku temu trzy wyśmienite okazje. Dwukrotnie groźnie na bramkę gospodarzy uderzał Adrian Szynka. Za pierwszym razem trafił w słupek, za drugim świetnie w bramce Podlasia spisał się Rafał Misztal, który popisał się także refleksem po strzale Michala Bezpalca.

Niewykorzystane sytuacje srodze na Podhalu zemściły się w drugiej połowie. W 59. minucie prosty błąd przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy nowotarżan skutkował rzutem rożnym, po którym prowadzenie gospodarzom dał Jarosław Kosieradzki. Ten sam zawodnik, w 90. minucie przypieczętował wygraną swojego zespołu, finalizując kontratak.

– Niedosyt to mało, żeby opisać odczucia jakie nam towarzyszą po tym spotkaniu. Pierwsza połowa piłkarsko była chyba najlepsza w tej rundzie w naszym wykonaniu. Totalnie zdominowaliśmy przeciwnika. Zabrakło tylko skuteczności. Mimo tego byliśmy przekonani, że to tylko kwestia czasu kiedy zdobędziemy gola. Niestety w drugiej połowie gdzieś zgubiliśmy swój rytm. Prosty błąd kosztował nas stratę pierwszego gola. To tak naprawdę była pierwsza sytuacja gospodarzy w tym spotkaniu, którą zresztą sami sprokurowaliśmy. Próbowaliśmy zareagować korektami w składzie. Niestety zmiennicy zawiedli w tym spotkaniu. Biliśmy „głową w mur”, a w końcówce po kolejnym błędzie straciliśmy gola na 0:2. Jesteśmy źli. We frajerski sposób przegraliśmy to spotkanie. Pretensje możemy mieć tylko do siebie – podsumował trener Szymon Szydełko.

Podlasie Biała Podlaska – NKP Podhale Nowy Targ 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Kosieradzki 59, 2:0 Kosieradzki 90.

Podlasie: Misztal – Pigiel, Kozłowski, Salak, Kot, Bahonko, Podstolak, Kosieradzki (90 Kurowski), Balicki (58 Niewiarowski, 90 Szatała), Nojszewski (66 Chyła), Lepiarz.

Podhale: Szymajda – Michota (79 Mi. Styrczula), Kawula, Chmelenko, Żołądź – Bezpalec, Drobnak (60 Żurek), Karmański (60 Burzyński) – Burnat (60 Szczepański), Płatek (79 Rogala), Szynka.

No Comment.

Reklama

Partnerzy