Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 4. liga. Najpierw prowadzili, potem gonili

Dnia: niedziela 24 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

W rozegranym w Nowym Targu meczu 4. ligi piłkarze Watry Białka Tatrzańska – rzutem na taśmę – zremisowali 2:2 z Glinikiem Gorlice.

Pierwsza połowa to inicjatywa Watry, co też znalazło przełożenie na wynik. W 22. minucie po dalekim podaniu od Gruszeckiego, Dudek wyprowadził białczan na prowadzenie.

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po niej obraz gry radykalnie się zmienił. Z każda minutą rosła przewaga Glinika. Pierwsze tego efekty przyszły w 58. minucie. Po zagraniu z bocznego sektora boiska w centrum pola karnego Watry, piłkę głową do bramki skierował Fudakowski. W 79. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Po przejęciu piłki w środkowej strefie boiska, przejął ją Śliwa i uderzeniem tuż pod poprzeczkę nie dał szans Kobalowi.

Watra rzuciła się do desperackich ataków i w 5. minucie doliczonego czasu gry, po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką Glinika, wyrównał Płonka.

Watra Białka Tatrzańska – Glinik Gorlice 2:2 (1:0)

1:0 Dudek (Gruszecki) 22 1:1 Fundakowski (Dąbrowski) 58 głową 1:2 Śliwa (Buś) 79 2:2 Płonka 90+5

Watra: Kobal – Gruszecki, Sławecki. Łukaszczyk (59 Ustupski), Bocheńczak (66 Masłowski), Styrczula (82 M. Młynarski), Zębala (75 Ł. Młynarski), Płonka, Lutsenko (66 Bigos), Drobnak, Dudek

Glinik: Krawczyk – Dąbrowski (82 Olejnik), Kuzio (61 Kolbusz), Drąg (61 Śliwa), Gogola (89 Kukla), Kozma, Świechowski, Kuliga, Gazda, Szafran, Fundakowski (74 Buś)

Sędziował: Szymon Putek

Żółte kartki: Zębala – Krawczyk.

No Comment.

Reklama

Partnerzy