Piłka nożna 4 liga. Porażka Wierchów. Kluczowy kwadrans

Dnia: sobota 22 października 2022, Autor: Maciej Zubek

W meczu 14 kolejki rozgrywek IV ligi piłkarze Wierchów Rabka przegrali na własnym boisku z Limanovią.

Kluczowy dla losów tego spotkania był ostatni kwadrans pierwszej połowy. Wtedy to goście trzykrotnie trafiali do bramki gospodarzy. Zaraz po przerwie przyjezdni podwyższyli na 0:4. W końcowych minutach rabczanie zdołali już tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Wierchy Rabka – Limanovia Limanowa 2:4 (0:3)

0:1 Matras 25, 0:2 Kurczab 30 z karnego, 0:3 Pławecki 45, 0:4 Pławecki 52, 1:4 samobójcza- Bandarenka 61, 2:4 T. Dudek 79.

Wierchy: Zhuk – Witek, Jeziorski, Dara, Gruszkowski (61 Kościelniak) – Sobek, T. Dudek, Czubin (70 Wójcik), Misiura (61 Lutsenko) – Krzyżak, Kęska.

Limanovia: Pietrzak – Uchacz, K. Mus, (56 Skrzatek), Małota, Bandarenka – Matras (77 Krzyżak), Pławecki (77 Palacz), G. Mus, Kościółek, Kulig (56 Ciesielski), Kurczab.