Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 4 liga. Remis i porażka na pożegnanie jesieni

Dnia: sobota 12 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

W swoich ostatnich meczach w rundzie jesiennej czwartoligowych rozgrywek Lubań Maniowy przegrał wyjazdowe starcie z rezerwami Bruk Bet Niecieczy z kolei Wierchy Rabka bezbramkowo zremisowały na boisku Unii Oświęcim.

Unia Oświęcim – Wierchy Rabka 0:0

Wierchy: Zhuk – Gruszkowski, M. Dudek, Jeziorski, Witek (75 Misiura)– Czubin, Dara, T. Dudek, Lutsenko (55 Sobek), Florek (46 Wójcik) – Krzyżak (65 Pazurkiewicz).

Pierwsza połowa bezbarwna z obu stron. Tylko sporadycznie oba zespoły zagrażały bramce przeciwnika, ale klarownych okazji bramkowych sobie nie stworzyły.

Więcej działo się w drugiej połowie. Najpierw w 70 minucie, T. Dudek uderzył bez przyjęcia i tylko kapitalna interwencja bramkarza Unii sprawiła, że gospodarze gola nie stracili. Z kolei w 86 minucie pojedynek 1 na 1 z golkiperem z Oświęcimia przegrał Pazurkiewicz. W samej końcówce to Unia miała dwie okazje na to by przechylić szalę zwycięstwa. W pierwszej świetnie interweniował – po rzucie wolnym – Zhuk, w drugiej gracz Unii mając przed sobą pustą bramkę fatalnie się pomylił.

Słabe spotkanie z obu stron. Widać już było zmęczenie całą rundą. Remis myślę jak najbardziej sprawiedliwy – ocenił trener Wierchów Karol Niewolik.

Bruk Bet Nieciecza II – Lubań Maniowy 3:0 (2:0)

Lubań: Sikora – Chlipała, Bałos (55 Górecki) Firek, Hajdara (46 Majerski), Pluta, Jandura, Duda, Potoniec (55 Quintanilha), Bryja (70 Chernyavskiy), Skydan (55 Kasperczyk).

– Wygrała drużyna bardziej konkretna, która potrafiła wykorzystać nasze błędy. My swoje szanse też mieliśmy, ale brakowało nam finalizacji w akcjach ofensywnych – ocenił trener Lubania, Paweł Batkiewicz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy