Search in content
Post Type Selectors

Piłka nożna 4 liga. Watra ograła Radłovię (aktualizacja: zdjęcia)

Dnia: niedziela 10 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

W niedzielnym meczu 23 kolejki grupy wschodniej 4 ligi Watra Białka Tatrzańska – na boisku w Nowym Targu – pokonała 4:0 Radłovię Radłów.

Mecz poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłego w ostatnich dniach Józefa „Walkow” Nowobilskiego, oddanego kibica i sponsora Watry.

Swoją przewagę jaką od samego początku tego spotkania posiadała Watra, w pierwszej połowie udokumentowała dwoma golami. Pierwszy – w 17 min – był dziełem indywidualnej akcji Dominika Kuca. Z kolei w 37 minucie na 2:0 podwyższył precyzyjnym, mierzonym uderzeniem z 25 metra Daniel Wajsak.

Po przerwie białczanie dołożyli kolejne dwa gole. W 81 min po faulu na Kucu, rzut karny na bramkę zamienił Lucjan Klisiewicz, a w 84 min efektownie z rzutu wolnego trafił Bartłomiej Kurnyta

Watra Białka Tatrzańska – Radłovia Radłów 4:0 (2:0)

1:0 Kuc 17, 2:0 Wajsak 37, 3:0 Klisiewicz 81 z karnego, 4:0 Kurnyta 84.

Watra: Kudła – Chmelenko, Martuszewski, Łukaszczyk (64 Mroszczak), Klisiewicz (82 Kamiński), Drozd (61 Kurnyta), Drobnak, Bałos, Kuc (84 Zaika), Masłowski (70 Zuiev), Wajsak.

Radłovia: Kwiecień – Kijak, Klich, Sułek (79 Rzepecki), Gwóźdź, Smagacz, Maciej Smagacz, Schab, Marcin Smagacz, Broda, Derląga, Leżon.

Sędziował Marcin Flis z Wadowic. Żółte kartki: Bałos – Leżon