Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 4. liga. Wygrana Lubania i Watry w ostatnich sprawdzianach przed ligą

Dnia: sobota 29 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

Maniowianie na własnym boisku pokonali Pogoń Skotniki z kolei białczanie na boisku w Ostrowsku wygrali z drugą drużyną GKS Katowice.

Lubań Maniowy – Pogoń Skotniki 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 testowany 6, 2:0 Cherniauski 78

Lubań: I połowa: Lipka – Chlipała, Firek, Diaz – Magdziarczyk, Sobuś, Duda, Misiura, Bryja- Kasperczyk, zawodnik testowany. II połowa: Lipka (60 Sikora) – Firek(67 Chlipała), Zaika, Bałos – Magdziarczyk(60 Barnowski), Sobuś (60 Wróbel) Duda(67 Misiura) Charniauski, Jandura – zawodnik testowany(67 Kasperczyk)

Mecz nie był jakimś wielkim widowiskiem z naszej strony. Z pewnością pozytywnym akcentem jest to ze zakończyliśmy zwycięstwem ostatni mecz kontrolny. Dziś zabrakło nam skuteczności bo kilkukrotnie powinniśmy lepiej wykończyć sytuacje. Z dobrej strony pokazał się testowany napastnik, który najprawdopodobniej dołączy do naszego zespołu. Cieszę się, że dołączył do sztabu trener Jacek Pietrzak, z którym znam się od lat i jestem pewny, że da nam dużo jakości. Nadal szukamy zawodników na pozycji młodzieżowców i mam nadzieje, ze do pierwszego spotkania takich uda się pozyskać – ocenił trener Lubania Wojciech Tajduś

Watra Białka Tatrzańska – GKS II Katowice 2:1 (0:1)

Bramki dla Watry: testowany 68, M. Młynarski 77.

Watra: Kudła (46 Kobal) – testowany, Pasternak, Sławecki, testowany – Dudek, testowany, Kostrzewa, Lutsenko, M. Młynarski, Styrenczak oraz Lupa, testowany, Ł. Młynarski.

Piłkarze Watry wciąż są na etapie poszukiwań zawodników. W meczu z rezerwami GKS Katowice sprawdzani byli kolejni testowani. Jeden z nich wpisał się nawet na listę strzelców. Okrasą meczu było jednak cudowne trafienie Marcina Młynarskiego i to – jak się okazało – na wagę zwycięstwa.

– Bardzo budujące zwycięstwo. Było wiele dobrych momentów, choć zdarzały się też błędy, nad eliminacją których musimy w tym ostatnim tygodniu popracować. Widać było, że wróciła świeżość. Teraz już skupiamy się nad tym aby dobrze zacząć sezon – ocenił grający trener Watry Kamil Lupa.

No Comment.

Reklama

Partnerzy