Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 4 liga. Wysoka porażka Wierchów

Dnia: sobota 12 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

W swoim drugim w sezonie meczu, a pierwszym w roli gospdoarza piłkarze Wierchów Rabka przegrali 0:5 z Barciczanką Barcice.

Zaczęło się od mocno kontrowersyjnej sytuacji, bowiem już w 1 minucie bramkarz gości zagrał piłkę ręką poza polem karnym czym przeszkodził w finalizacji akcji Wójciakowi. Arbiter zamiast czerwonej kartki pokazał bramkarzowi Barciczanki tylko żółtą.

Za moment Wójciak ostemplował słupek bramki gości. Za to pierwsza bramkowa akcja przyjezdnych dała im gola. W 5. minucie wynik meczu otworzył precyzyjnym strzałem Mlonzi.

W końcówce pierwszej połowy kolejne dwie swoje szanse miał Wójciak. Za pierwszym razem trafił w poprzeczkę, a za drugim po jego strzale piłkę na linii bramkowej zatrzymał jeden z obrońców.

W drugiej połowie na boisku dzielili i rządzili już tylko goście. W 55. minucie na 0:2 po indywidulanej akcji trafił Zygmunt. W 63. minucie Mlonzi wyłożył piłkę Maślejakowi i ten tylko dopełnił formalności. Dwa kolejne gole: w 86 i drugiej minucie doliczonego czasu gry były dziełem rezerwowych: Oleksego i Kumora.

– Nasza młoda drużyna, która wciąż jest w budowie, płaci frycowe. Doświadczona drużyna gości skarciła nas za nasze niewykorzystane sytuacje. Musimy wyciągnąć wnioski. Pracujemy dalej, wierząc że z czasem przełoży się to na wyniki. Mam żal do sędziego o tą sytuację z 1 minuty, bo ewidentnie bramkarz gości powinien wylecieć z boiska – przyznał po spotkaniu trener Wierchów Franciszek Mrózek.

Wierchy Rabka – Zdrój – Barciczanka Barcice 0:5 (0:1)

0:1 Mlonzi 5 0:2 Zygmunt 55 0:3 Maślejak 65 0:4 Oleksy 86 0:5 Kumor 90+2

Wierchy: Żuk – Pragnący (46 Sobek), Pająk, Traczyk, Szczepański I, Styrczula, Florek (75 Szczepański II), Kornaś, Motłoch (62 Stolarczyk), Wójciak, Burnat (75 Czech)

Barciczanka: Rams – Adrian, Bonalde (62 Michurski), Zawiślan, Mlonzi (85 Wańczyk), Kurzeja (80 Kumor), Maślejak, Gryźlak, Zygmunt (62 Martuszewski), Basta (70 Oleksy), Łukasik

No Comment.

Reklama

Partnerzy