Search in content
Post Type Selectors

Piłka nożna 5 liga. Demolka po przerwie.

Dnia: sobota 16 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

W jednym w sobotę rozegranym meczu ligo okręgowej Zawrat Bukowina Tatrzańska wysoko pokonał Czarnych Czarny Dunajec.

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało na takie końcowe losy tego spotkania. To Czarni prowadzili, po tym jak Wesołowski celnie główkował po rzucie rożnym.

Po przerwie mecz nabrał nowego oblicza. Między 54, a 70 minutą trzy razy do bramki Czarnych trafił Marcin Grela. W międzyczasie – w 57 min przy wyniki 1:1 karnego dla Czarnych nie wykorzystał Szwajnos. Po jego strzale piłka trafiła w słupek. Wygraną Zawratu przypieczętował dwoma golami Ustupski.

Zawrat Bukowina Tatrzańska – Czarni Czarny Dunajec 5:1 (0:1)

0:1 Wesołowski 32, 1:1 M. Grela 54, 2:1 M. Grela 67, 3:1 M. Grela 70, 4:1 Ustupski 73, 5:1 Ustupski 90 +1

Zawrat: Bużek – M. Grela, Floryn, J. Stasik, Rzadkosz, M. Stasik (83 M. Chowaniec), Kuchta (46 Kłosowski), K. Chowaniec (46 Ustupski), Kassowski (68 Buńda), Zarycki, Leniewicz (47 Chrobak)

Czarni: Slesarczuk – Palenik, Kucharski, Wiśniewski, Cikowski, Zahora, Marusarz, Sz. Bukowski, Obrochta (85 Kajmowicz), Szwajnos, Wesołowski.

Sędziował Szymon Florczyk. Żółte kartki: Kucharski, Żuchowski.