Search in content
Post Type Selectors

Piłka nożna 6 liga. Huragan rozpętał się po przerwie.

Dnia: niedziela 6 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Huraganu Waksmund w meczu awansem z rundy wiosennej pokonali na własnym stadionie Słomkę Siekierczyna 4:1. Gospodarze wygraną zapewnili sobie w drugiej połowie, a bohaterem został autor czterech goli Szymon Kolasa.

Huragan Waksmund – Słomka Siekierczyna 4:1 (0:1)
0:1 M. Bubula 45, 1:1 Kolasa 54, 2:1 Kolasa 77, 3:1 Kolasa 84 4:1 Kolasa 90+2
Huragan: Cierniak – Mlak, Zagata, Nogueira, Jurzec, Mucha, Mroszczak, Kamiński (68 Chmielak), Chowaniec, Szwajnos, Kolasa
Słomka: Król – Wielek (83 Kornaś), M. Bubula, Paweł Florek, Bartłomiej Florek, D. Bubula (86 Piotr Florek), Bronisław Florek (73 M. Hebda), Ociekpa, T. Hebda, Zimirski (83 Grzyb), J. Florek

Ostatnia akcja pierwszej połowy przyniosła gola przyjezdnym. Po rzucie rożnym piłkę do bramki Huraganu głową skierował Bubula. W 54 minucie po kontrataku i podaniu od Zagaty, strzelanie goli rozpoczął Kolas. W 77 minucie napastnik Huraganu wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką we własnym polu karnym jednego z zawodników Słomki. W 84 minucie Kolasa ustrzelił hat-tricka, finalizując z najbliższej odległości podanie wzdłuż linii pola karnego od Jurca. W doliczonym czasie gry Kolasa przypieczętował wygraną gospodarzy, korzystając z prezentu jednego zawodników rywali.