Piłka nożna 5 liga. Jarmuta przegrywa po karnym w doliczonym czasie gry

Dnia: sobota 29 października 2022, Autor: Maciej Zubek

W meczu 13 kolejki spotkań o mistrzostwo 5 ligi piłkarze Jarmuty Szczawnica przegrali 2:3 wyjazdowe spotkanie z BKS Bochnią.

BKS Bochnia – Jarmuta Szczawnica 3:2 (1:1)

1:0 Skocz 8, 1:1 Wiercioch 22, 2:1 Casallas 55, 2:2 D. Michałczak 77, 3:2 Tokarczyk 90+3 z karnego.

Jarmuta: Berlizov – Mrówka, H. Michałczak, Mlonzi, Wiercioch, Dlamini, Kuziel (65 D. Michałczak), Weber, Kwit, Faltyn (46 Wojtanek), Wróbel.

Jarmuta zaczęła od szybkiej straty bramki, bo już w 8 minucie. W 22 minucie odpowiedział jednak Wojciech Wiercioch, po strzale którego piłka jeszcze rykoszetem odbiła się od nogi jednego z zawodników i wpadła do bramki gospodarzy. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Druga znów zaczęła się po myśli gospodarzy, który na prowadzenie w 55 minucie wyprowadził Casallas. W 77 znów mieliśmy remis. Bezpośrednio z rzutu wolnego precyzyjnie przymierzył D. Michałczak. Kiedy wydawało się że mecz skończył się remisem, w 3 minucie doliczonego czasu gry arbiter dopatrzył się nie przepisowego zagrania zawodnika Jarmuty we własnym polu karnym i wskazał na rzut karny, którego gospodarze zamienili na zwycięskiego gola.