Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna 5 liga. Szaflary na fali! Jeszcze nie wszystko stracone!

Dnia: sobota 20 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze LKS Szaflary nie rezygnują z walki o utrzymanie w rozgrywkach 5. ligi! W meczu 20. kolejki zespół trenera Grzegorza Szczepańca pokonał 3:2 w Tarnowie rezerwy Unii. To druga z rzędu wygrana ekipy z Szafar.

Bohaterem meczu był autor wszystkich goli dla szaflarzan Krzysztof Wojtanek. To jednak gospodarze, w 40. minucie otworzyli – po kontrataku – wynik tego spotkania. Goście odpowiedzieli zaraz po przerwie. Wojtanek wykorzystał dogranie Żulewskiego. Szaflary poszły za ciosem i po 8 minutach dalekie podanie od Zhuka przejął Wojtanek i wygrał pojedynek z bramkarzem. Napastnik Szaflar hat-tricka skompletował w 71. minucie kiedy wykazał się sprytem w zamieszaniu jakie powstało w polu karnym Unii. W końcówce zrobiło się nerwowo, po tym jak w 85. minucie tarnowianie złapali kontakt. Na więcej już jednak szaflarzanie im nie pozwolili.

Unia II Tarnów – LKS Szaflary 2:3 (1:0)

Bramki dla Szaflar: Wojtanek 46 głową, 53, 71

Szaflary: Żuk – Bryja (70 Otręba), Żulewski, Urban, Łojas (20 Pawlikowski), Nogueira, Ptak (75 Zgierski), Zubrzycki, Wojtanek (84 Wójciak), Hreśka, Wróbel (78 Haręza)

No Comment.

Reklama

Partnerzy