Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna. Pierwszy sparing Lubania.

Dnia: środa 12 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Lubania końcem zeszłego tygodnia rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w 4. lidze, a już dzisiaj rozegrali mecz sparingowy

W Tarnowie maniowianie przegrali 1:2 z trzecioligową Unią. Trener Paweł Batkiewicz przyglądał się aż dziewięciu testowanym zawodnikom. W porównaniu z zeszłym sezonem w Lubaniu grał nie będzie Jakub Kasperczyk, który najprawdopodobniej przeniesie się do Watry Białka Tatrzańska. Z gry w klubie z Maniów zrezygnował też Adrian Ligienza, a jesienią szkoleniowiec Lubania nie będzie mógł też skorzystać z kontuzjowanego Rusłana Skydana.

Celem tak wcześnie rozegranego meczu sparingowego była przede wszystkim weryfikacja zawodników, których przymierzamy do gry w naszym zespole. Jak na taką ilość rotacji w składzie, na tle 3 ligowca wyglądaliśmy bardzo dobrze. Powiem tak, że patrząc na przebieg meczu, niemożliwym było go przegrać. A jednak. Straciliśmy przypadkowe gole, a sami nie wykorzystaliśmy kilku naprawdę bardzo dobrych okazji – podsumował Batkiewicz.

Kolejny mecz sparingowy maniowianie rozegrają już w niedzielę, gdzie na własnym boisku w ramach obchodów 75 lecia istnienia klubu zagrają z Kadrą Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Unia Tarnów – Lubań Maniowy 2:1 (0:0)

Bramka dla Lubania: testowany

Lubań: testowany (60 Sikora) – Diaz, Zaika, Firek – testowany, Sobuś, Pluta, Duda, testowany – testowany, testowany oraz Chlipała, testowany, testowany, Potoniec, testowany, Cherniauski, testowany

No Comment.

Reklama

Partnerzy