Piłka nożna PP. Jarmuta w kolejnej rundzie

Dnia: środa 22 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

7 czerwca spotkanie IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej między Borem Dębno, a Jarmutą Szczawnica został przerwane w 7 minucie z powodu warunków atmosferycznych. Dzisiaj je dokończono. Niespodzianki nie było. Wygrała wyżej notowana drużyna przyjezdnych, choć łatwo jej to nie przyszło.

Bór Dębno – Jarmuta Szczawnica 1:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Sidorczuk 24 z karnego, 1:1 K. Potoczak 37 z karnego, 1:2 Wiercioch 76 z karnego

Bór: Młynarczyk – K. Potoczak, Brynczka, Ćwiertnia (70 Kudasik), M. Kozioł, M. Potoczak, Grzywnowicz, Wróbel (80 Zoń), Janeczek, Sz. Kozioł, Myśliwiec (46 Regiec)

Jarmuta: Pietrzak – Barnaś, H. Michałczak, Kwit, Dyląg, Hryc, Sidorczuk, Chowaniec, Żółtek, Balogun, Wiercioch

Sędziował Rafał Arendarczyk. Żółte kartki: M. Potoczak – Żółtek, Dyląg, Balogun, Chowaniec.

Wszystkie gole jakie oglądaliśmy w tym meczu padłu z rzutów karnych. W 24 min arbiter podyktował “jedenastkę” za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym przez zawodnika Boru. Prowadzenie dał gościom Sidorczuk. W 37 min z kolei to gracz Jarmuty odbił piłkę ręką po zagraniu gracz Boru i do remisu doprowadził K. Potoczak. Akcja, która rozstrzygnęła losy tego spotkania miała miejsce w 76 min. Tym razem arbiter dopatrzył się faulu w “szesnastce” gospodarzy na Balogunie, a kolejną “jedenastkę” na zwycięskiego gola zamienił Wiercioch.