Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna. Sparingowa wygrana Wierchów nad Huraganem

Dnia: poniedziałek 6 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

W rozegranym na stadionie w Czarnym Dunajcu meczu sparingowym czwartoligowy zespół Wierchów Rabka pokonał 2:1 grający w lidze okręgowej Huragan Waksmund.

Wierchy Rabka – Huragan Waksmund 2:1 (0:0)

Bramki: Pazurkiewicz 2 – testowany

Wierchy: Śmieszek (Zhuk) – Górecki, Twaróg, Porębski, Lutsenko, Gruszkowski, Dudek, Misiura, Krzyżak, Kęska oraz Florek, Bodziuch, Żulewski, Traczyk, Pazurkiewicz.

Huragan: Antolak – Waksmundzki, Mlak, B. Mroszczak, Wajsak, Jurzec, Chmielak, Marco, Mucha, R. Mroszczak, Chowaniec raz testowany, Kowalczyk, Urbaś, Zagata.

– Wynik kompletnie nie oddaje tego co działo się na boisku. Huragan nastawił się na obronę niską co pozwoliło nam przećwiczyć warianty gry pozycyjnej. Na bardzo duży plus na pewno ilość stworzonych sytuacji przez mój zespół pomimo dobrze broniącego przeciwnika. Martwi tylko fakt niskiej skuteczności ale mam nadzieję, że to przyjdzie z świeżością za dwa tygodnie w pierwszej kolejce rundy rewanżowej – podsumował spotkanie trener Wierchów, Karol Niewolik

kiks 6.03.2023
| |

Ćwiczyć sobie mozna pod kątem występów w A klasie od jesieni,o ile bedzie miał kto grać.Trzeba było jeszcze wiecej płacić drewniakom za to tylko,że dobrze piłkę kopna…

Reklama

Partnerzy