Piłka nożna. VI liga. Do przerwy 1:0, po przerwie 0:7

Dnia: niedziela 7 sierpnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Mecz Babiej Góry Lipnica Wielka z Orkanem Raba Wyżna kończył pierwszą kolejkę spotkań ligi okręgowej.

Pierwsza połowa wyrównana, ale to gospodarze schodzili na przerwę z jedną bramką zaliczki, po trafieniu bezpośrednio z rzutu wolnego Tomasza Lacha.

Po zamianie stron na murawie rządziła i dzieliła już tylko drużyna przyjezdnych, która dała popis skuteczności. Efektem było aż siedem (!) kolejnych bramek. Trzy z nich było dziełem Patryka Borzęckiego.

Babia Góra Lipnica Wielka – Orkan Raba Wyżna 1:7 (1:0)

Bramki: 1:0 T. Lach 34, 1:1 Borzęcki 48, 1:2 Borzęcki 51, 1:3 Pątko 66, 1:4 Trybuła 71, 1:5 Borzęcki 76, 1:6 Pałasz 82, 1:7 Borzęcki 90 +3 z karnego

Babia Góra: A. Ignaciak (75 T. Ignaciak) – G. Antosiak, Targosz (68 Ł. Stopiak), Urban, Będkowski, Wontorczyk, Konieczny, Szczerba (72 Brenkus), T. Lach, Rypel, A. Stopiak

Orkan: M. Szklarz (58 Sarniak) – Świder (75 Kojs) , Kasiniak (75 Lenart), Borzęcki, Saleh, Worwa (65 Pątko), Sawina, Polak, Skawski (75 Gromczak), Trybuła, Filipek (75 Pałasz)