Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka nożna. W Watrze trwa odbudowa

Dnia: piątek 29 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Po spadku z IV ligi z Watry Białka Tatrzańska odeszło blisko 80 procent składu.

Lucjan Klisiewicz wrócił do Puszczy Niepołomice, Daniel Wajsak i Peter Drobnak zasilili Podhale Nowy Targ, Pavel Chmelenko wybrał Siarkę Tarnobrzeg, Daniel Bałos i Alexey Zaika przenieśli się do Lubania Maniowy, Dominik Kuc został zawodnikiem Garbarni Kraków, Bartłomiej Kurnat grał będzie w Huraganie Waksmund, a Vladyslav Zuiev w Namestovie. Ponadto z gry w Watrze zrezygnowali Wiktor Martuszewski i Adam Franosz.

Jeżeli chodzi o zupełnie nowe twarze to tych na ten moment nie ma. Jest za to kilka powrotów. Treningi wznowili Rafał Kuchta i Rafał Kostrzewa. Po kilku latach przerwy do zespołu wraca wychowanek Wojciech Kobylarczyk. Barwy Watry reprezentować też będą ponownie Vladimir Kobal i Tomas Lajcak.

Aktualnie kadra liczy 13 zawodników. Chcemy ją jeszcze wzmocnić 3-4 zawodnikami. Mamy już swoich kandydatów, z którymi rozmawiamy. Myślę że na dniach będziemy te rozmowy finalizować – mówi prezes Watry, Andrzej Rabiański.

Białczanie mają za sobą cztery mecze kontrolne. Trzy z nich wygrali (4:0 z LKS Szaflary, 6:0 z Babią Góra Lipnica Wielka, 2:0 z Twardoszynem), a jeden przegrali 2:3 (GKS Katowice II).

W najbliższą sobotę w Ostrowsku Watra zagra z Podhalem Nowy Targ, a za tydzień w ostatnim meczu sparingowym z Orkanem Szczyrzyc.

No Comment.

Reklama

Partnerzy