Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka ręczna. Skuteczny pościg

Dnia: wtorek 7 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

W II kolejce 3 ligi małopolskiej piłkarzy ręcznych szczypiorniści Świt Atrans Szaflary wygrali wyjazdowe spotkanie z drużyna MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

O wygranej podopiecznych trenera Adriana Najucha zadecydowała druga połowa meczu, w której szaflarzanie odrobili z nawiązką 3 bramkową stratę jaką mieli po pierwszych 30 minutach.

Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie i już po kwadransie gry wypracowaliśmy sobie zaliczkę trzech goli, w czym dużą zasługę miał nasz bramkarz, który zaliczył kilka bardzo dobrych interwencji, do tego doszła skuteczność w ofensywie. Niestety potem gdzieś tą skuteczność na chwilę zatraciliśmy, do tego doszły błędy w defensywie, co skutkowało tym że gospodarze zdobywali łatwe gole i na przerwę schodziliśmy z deficytem trzech goli. Po zmianie stron już nasza gra zdecydowanie się poprawiła, szczególnie w defensywie. Do tego doszła konsekwentna gra w ataku i z minuty na minutę powiększaliśmy swoją przewagę, co też pozwoliło nam na kontrolę wydarzeń na parkiecie – ocenił grający trener Świtu, Adrian Najuch

Kolejne spotkania szaflarzanie rozegrają 19 listopada we własnej hali na rywalem będzie zespół MKS Ustroń.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich naszych kibiców – podkreśla Najuch

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – Świt Atrans Szaflary 24:31 (16:13)

Szaflary: Weihonig, Peroński – Skwara (4), B. Kalata (7), Najuch (4), Adamczyk (3), Szczerba (1), Paniak (1), Prusak (3), A. Kalata, Wójcik (7), Dziedzina (1)

No Comment.

Reklama

Partnerzy