Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłka ręczna. Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo

Dnia: wtorek 21 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze ręczni Świt Atrans Szaflary kontynuują trwającą od początku sezonu serię zwycięstw w rozgrywkach 3. ligi małopolskiej

W trzeciej kolejce spotkań szafalrzanie przy komplecie publiczności pokonali we własnej hali 31:28 drużynę MKS Ustroń

Dobrze zaczęliśmy, bo już po 12 minutach prowadziliśmy 8:5, co było efektem dobrej obrony i skuteczności w ataku. Potem jednak przytrafił się nam słabszy moment. Zatraciliśmy skuteczność, w czym spora była zasługa dobrej dyspozycji bramkarza rywali. Do przerwy był remis. Na szczęście w drugiej połowie odzyskaliśmy swój rytm, choć w dalszym ciągu skuteczność była naszym sporym mankamentem. Zmarnowaliśmy m.in. dwa rzuty karne i kilka pojedynków sam na sam z bramkarzem. Niemniej to spotkanie wygraliśmy co cieszy nas najbardziej. Wielkie podziękowania dla naszych kibiców, którzy kolejny raz nie zawiedli i stworzyli świetną atmosferę na trybunach – ocenił grający trener drużyny z Szaflar, Adrian Najuch.

Świt Atrans Szaflary – MKS Ustroń 31:28 (14:14)

Świt: Weihonig, Peroński – Skwara (5), B. Kalata (3), Najuch (4), Adamczyk (1), Szczerba (1), Paniak (3), Prusak (1), A. Kalata, M. Wójcik (9), Długosz (1), Dziedzina (3).

fot. Tomasz Pańszczyk

No Comment.

Reklama

Partnerzy