Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piłkarze Podhala Nowy Targ rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu (video)

Dnia: poniedziałek 10 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

27 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu Podhala Nowy Targ, który zainaugurował przygotowania do sezonu 2023/2024 w rozgrywkach 3 ligi. Ten rusza 5 sierpnia.

W grupie trenujących jest spora grupa zawodników testowanych oraz wychowanków Akademii Piłkarskiej Podhala.

Nowym zawodnikiem klubu z Nowego Targu został już Litwin Donatas Nakrošius. W najbliższych dniach podpisy pod kontraktami złożyć powinni kolejni gracze, którzy w dorobku mają sezony na szczeblu centralnym.

Jeżeli chodzi o ubytki to w porównaniu z rundą wiosenną poprzedniego sezonu zawodnikami Podhala nie będą ju Bartosz Żurek, Adrian Szynka, Jakub Szymajda, Fabian Burzyński, Michal Bezpalec, Piotr Kołodziej i Paweł Rogala. Część z nich już znalazła sobie nowych pracodawców, a pozostali wciąż są na etapie poszukiwań.

W najbliższą sobotę 15 września Podhale rozegra pierwszy, wyjazdowy mecz kontrolny z Wieczystą Kraków. Ponadto w okresie przygotowawczym nowotarżanie zagrają jeszcze z AKS SMS Łódź (19.08, na boisku w Szaflarach), Lubaniem Maniowy (22.08, na boisku w Nowym Targu) i Rekordem Bielsko Biała (29.08, miejsce do ustalenia)

Sezon ligowym nowotarżanie rozpoczną 5 sierpnia na boisku beniaminka Gracza Starachowice.

No Comment.

Reklama

Partnerzy