Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Planujesz sprzedaż nieruchomości? Zrób to skutecznie (materiał partnera)

Dnia: wtorek 11 czerwca 2024, Autor: Maciej Zubek

Zastanawiasz się nad sprzedażą domu, działki lub mieszkania na Podhalu? Nosisz się z tym zamiarem od dawna, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Sprzedaż nieruchomości to w życiu każdej osoby ważny etap, który budzi duże emocje. Jako sprzedający będziesz miał różne przemyślenia. Możesz martwić się, czy wszystko się uda. Zastanawiać się, czy nie zostaniesz oszukany i czy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Od czego zaczniesz? Wiadomo, to proste – kilka fotek i “wrzucenie” ogłoszenia do internetu. Teraz pójdzie już z górki. Oby tak było i tego życzymy każdemu sprzedającemu, ale proste i szybkie transakcje zdarzają się rzadko. Znacznie częściej trzeba po drodze rozwiązać dodatkowe problemy, które dla osoby sprzedającej pierwszy raz są bardzo wymagające. Komplikacje to w branży sprzedaży nieruchomości codzienność.

Dlatego warto oddać sprzedaż swojej własności do podhalańskiego biura sprzedaży nieruchomości Topdom Nieruchomości z siedzibą w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 42. W Topdom Nieruchomości zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i mamy znakomitą opinię na podhalańskim rynku. Co powoduje zadowolenie klientów? Profesjonalna postawa oraz indywidualne podejście do sprzedawanych nieruchomości. Rozumiemy, że każdy sprzedający ma inne potrzeby, a każda nieruchomość ma swoją historię. Strategię sprzedaży dopasowujemy indywidualnie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam odpowiednio zająć się domami, mieszkaniami i działkami klientów.

Zajmiemy się każdą nieruchomością. Pomagamy rozwiązać wszystkie problemy i skutecznie doprowadzić do sprzedaży.

Nieruchomość ma kilku właścicieli, którym trudno się ze sobą dogadać? Nie ma problemu, przejmiemy rolę łącznika i razem doprowadzimy do sprzedaży bez wnikania w sprawy prywatne.
Życie pisze różne scenariusze jak rozwody, kłótnie w rodzinie i między wspólnikami. Doświadczamy takich sytuacji na co dzień.

Przebywasz za granicą i w najbliższym czasie nie będzie Cię w Polsce. Możemy wszystkie formalności zorganizować zdalnie. Niezależnie czy mieszkasz w USA, Francji czy Anglii.

Sprzedajemy także nieruchomości z obciążeniami czy bez dróg dojazdowych. Lubimy wyzwania.

Co oferujemy?

– znalezienie kupca na Twoje dobra
– wspólne przejście przez wymagane formalności
– doprowadzimy do finalizacji transakcji u notariusza

Dlaczego Topdom Nieruchomości? Jesteśmy skuteczny, bo nam zależy! Załatwiamy sprawy od A do Z, bez przeciągania i komplikacji.

Sprawdź, jak wygląda współpraca z nami. Zadzwoń pod numer 792-250-793 lub napisz na maila kontakt@topowebiuro.pl. Wolisz porozmawiać na żywo? Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Szaflarskiej 42 w Nowym Targu.

No Comment.

Reklama

Partnerzy