Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Po tragicznych wydarzenia w Zakopanem kandydatka na burmistrza namawia do przerwania kampanii wyborczej

Dnia: wtorek 2 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

– W obliczu śmierci dla mnie osobiście dalsze dyskusje i debaty wyborcze tracą sens. Nie mam już nic do dodania – pisze w rozesłanym do mediów komunikacie Agnieszka Nowak Gąsienica, która w najbliższych wyborach ubiega się o fotel burmistrza miasta Zakopanego.

W komunikacie czytamy:

W związku z tragicznymi wydarzeniami spowodowanymi przez silne podmuchy wiatru w Poniedziałek Wielkanocny udałam się dziś wraz z Burmistrzem Leszkiem Dorulą do rodzin, które poniosły dotkliwą stratę. Spotkałam się z jedną z nich. Są to moi sąsiedzi. Łączę się z nimi w bólu i deklaruję wszelką pomoc, otaczam ich także modlitwą. Osobiście bardzo przeżywam tę tragedię i w tych trudnych chwilach z szacunku dla wszystkich pogrążonych w żałobie podjęłam decyzję o zawieszeniu mojej kampanii wyborczej.

Znacie mnie Państwo z moich dotychczasowych działań, a także mieliście okazję poznać mój program. W obliczu śmierci dla mnie osobiście dalsze dyskusje i debaty wyborcze tracą sens. Nie mam już nic do dodania. Ważne jest dla mnie jedynie, abyśmy jako cała społeczność Zakopanego potrafili okazać sobie nawzajem wsparcie i uszanować ból rodzin, bliskich, przyjaciół i sąsiadów, którzy zostali dotknięci tą niespodziewaną śmiercią.

Apeluję również do moich Kontrkandydatów, aby podjęli podobną decyzję, solidaryzując się z wszystkimi Mieszkańcami. Jestem przekonana, że najważniejsze argumenty tej kampanii zdążyły już wybrzmieć ze strony wszystkich kandydatów na Burmistrza Miasta Zakopane. Kieruję także pismo do redakcji Tygodnika Podhalańskiego z moją prośbą o odwołanie wyborczej debaty.

No Comment.

Reklama

Partnerzy