Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Podhale przegrało z rezerwami ekstraligowca

Dnia: sobota 26 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

W przedostatnim już meczu sparingowym przed rundą wiosenną rozgrywek 3 ligi, piłkarze Podhala Nowy Targ przegrali z rezerwami Górnika Zabrze 2:3.

Pierwsza połowa remisowa. Na trafienie gospodarzy z 8 minuty, odpowiedział w 31 minucie Przemysław Lech.

Drugą połowę lepiej zaczęli nowotarżanie, których w 69 minucie na prowadzenie wyprowadził Adrian Szynka. W końcówce to zabrzanie przechylili szalę zwycięstwa.

– Na pewno ten mecz dostarczył mi dużo materiałów do analizy, szczególnie negatywnych. Po słabym początku, kiedy znów szybko tracimy bramkę, z upływem czasu przejęliśmy kontrolę, czego efektem był najpierw gol na 1:1, a potem na 2:1, po fajnym wysokim pressingu i odbiorze piłki. Niestety dwa proste błędy sprawiły, że mecz wymknął się spod naszej kontroli. To boli szczególnie w perspektywie zbliżającej się ligi, gdzie takie rzeczy nie mają prawa się nam przytrafiać, bo konsekwencje tego będą bardzo surowe – ocenił trener Szymon Grabowski.

Górnik II Zabrze – Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Wodecki 8, 1:1 Lech 31, 1:2 Szynka 69, 2:2 Pawlak 79, 3:2 Lubacki 82.

Podhale: Maciej Styrczula (60 Szymajda) – Żołądź (75 Twaróg), Pierzchała, Kapuścinski – Kowalski, Gałecki (46 Płatek) Lech (75 Surmiak), Rakowski (60 Szynka), Serafin (60 Mikołaj Styrczula), Furtak (46 Janso) – Nowak (48 Lepiarz).

Derek 26.02.2022
| |

Brawa za walke i co wazne druzyna strzela. Bedzie dobrze. Podhale

Reklama

Partnerzy