Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Podhale szuka wzmocnień. Są pierwsi kandydaci

Dnia: wtorek 24 stycznia 2023, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Podhala Nowy Targ rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek 3. ligi. Sztab szkoleniowy oraz władze pracują też nad wzmocnieniami.

Od początku okresu przygotowawczego z drużyną trenuje dwójka defensorów: Mateusz Jarzynka oraz Marcin Michota i obaj mają duże szanse na to by wiosną reprezentować barwy klubu z Nowego Targu.

24-letni Jarzynka to wychowanek Szkółki Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska, który w seniorskiej piłce występował m.in. w Cracovii, Avii Świdnik, Podlasie Biała Podlaska, a ostatnio w Stomilu Olsztyn, gdzie pracował pod okiem Szymona Grabowskiego, czyli byłego trenera Podhala.

Rok starszy Michota dotąd był związany głównie z Motorem Lublin. Ostatnie pół roku spędził jednak na wypożyczeniu w Lubliniance Lublin, czyli ligowym przeciwniku Podhala.

W mediach pojawiły się też informacje jakoby Podhale miało być zainteresowane zawodnikami ŁKS Łagów, klubu który ze względu na problemy finansowe, zrezygnował z gry w dalszej części sezonu. Chodzi głównie o Piotra Rogalę, 27 latka grającego na pozycji obrońcy.

Wzmocnień nowotarżanie szukają nie tylko na krajowym podwórku, ale również poza granicami naszego kraju.

Kibic NKP 25.01.2023
| |

Może Panie redaktorze trzeba napisać o problemach finansowych NKP Podhala ile to już nie płaci zawodnikom

Reklama

Partnerzy