Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Policja podała szczegóły śmiertelnego wypadku

Dnia: piątek 13 maja 2022, Autor: Maciej Zubek

We wtorek 10 maja br. około godziny 20 w miejscowości Suche doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 33-letni mieszkaniec gminy Poronin.

Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący motocyklem wymijając kolumnę pojazdów nagle zjechał na pobocze uderzając w przydrożny słup. Na miejscu niemal natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu.

Poważnie ranny 33-letni mężczyzna był reanimowany przez ratowników blisko godzinę, po czym został przewieziony do zakopiańskiego szpitala. Niestety po pewnym czasie dotarła smutna informacja, że mężczyzna zmarł.

Zawiadomiony został prokurator rejonowy w Zakopanem, który nadzorował podejmowane przez policjantów czynności. Uczestniczył w nich również technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych. Czynności śledczych na miejscu wypadku trwały kilka godzin. Zebrany materiał dowodowy pozwoli biegłemu, policjantom oraz prokuratorowi ustalić właściwy przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Sezon motocyklowy jeszcze na dobre się nie zaczął, a już odnotowaliśmy tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. Apelujemy o rozsądek, stosowanie zasady ograniczonego zaufania i ograniczenie prędkości, która jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

Źródło: KPP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy