Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Policja poszukuje 41-letniego Michała Dobrowolskiego. Zaginął po opuszczeniu bacówki w Dursztynie

Dnia: poniedziałek 6 lipca 2026, Autor: Maciej Zubek

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Michałem Dobrowolskim, 41-letnim mieszkańcem województwa śląskiego.

Jak informują policjanci, mężczyzna 1 lipca 2026 roku opuścił bacówkę znajdującą się w Dursztynie. Od tego czasu nie powrócił do miejsca pobytu ani nie skontaktował się z rodziną czy znajomymi. Brak jakichkolwiek informacji o jego losie budzi poważne obawy o jego bezpieczeństwo.

Rysopis zaginionego:

  • wiek: 41 lat,
  • wzrost: około 185 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • brązowe oczy,
  • ciemny, kilkudniowy zarost.

W chwili zaginięcia ubrany był w biały podkoszulek, długie czarne spodnie robocze z kieszeniami oraz ciemne buty robocze za kostkę.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogły widzieć Michała Dobrowolskiego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, o pilny kontakt.

Informacje można przekazywać pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu pod numerem 47 83 46 401.

Funkcjonariusze podkreślają, że nawet z pozoru nieistotna informacja może okazać się kluczowa dla prowadzonych poszukiwań. Policja zwraca się również z prośbą o udostępnianie komunikatu, aby dotarł do jak największej liczby osób.

No Comment.

Reklama

Partnerzy