Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Polskie Centrum Hokeja na Lodzie ma już 4 lata

Dnia: wtorek 21 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

To ogólnopolski projekt, którego celem jest rozwój hokeja na lodzie w Polsce, poprzez umożliwienie najmłodszym zawodnikom udziału w jak największej ilości zawodów sportowych, głównie hokeja na lodzie i hokeja na rolkach.

Szeroki wachlarz możliwości

PCHL świadczy pełną pomoc w zakresie sportowym i organizacyjnym. Zajmuje się organizowaniem turniejów krajowych i międzynarodowych, wyjazdów na turnieje, a także prowadzi szkolenia grupowe na obozach sportowych i zgrupowaniach.

PCHL stara się również wspomagać finansowo tych zawodników, których sytuacja finansowa ogranicza udział w zawodach.

Bez sponsora ani rusz…

Od samego początku działalności PCHL może liczyć na wydatną pomoc sponsora restauracji Gool Gorce w Nowym Targu

Restauracja zapewnia pyszne wyżywienie naszym młodym zawodnikom na obozach, zgrupowaniach oraz turniejach hokejowych.

Restauracja zlokalizowana jest w hotelu Gorce w Nowym Targu. Jest to miejsce, gdzie zapach sportowych zwycięstw idealnie komponuje się z wonią wyjątkowych i pieczołowicie przygotowanych potraw. Gool Gorce powstał z myślą o głodnych wrażeń i dobrego, prostego jedzenia fanów sportu, gdzie kibicowanie nabiera zupełnie nowego znaczenia.

W restauracji Gool Gorce znajdują się wszystkie trofea zdobyte przez nasze drużyny PCHL na międzynarodowych i krajowych turniejach. Dlatego będąc w Nowym Targu, musisz tam zajrzeć.

Odwiedź lokal lub zamów jedzenie w Gool Gorce, a przyczynisz się do rozwoju młodych hokeistów.

https://www.restauracja-gool.pl

https://www.facebook.com/GoolGorce/

PCHL dziękuje Gool Gorce za wieloletnią współpracę, pomoc organizacyjną i pyszne jedzonko. Zachęcamy wszystkich fanów hokeja odwiedzających Nowy Targ, a także miejscowych miłośników tej pięknej dyscypliny do korzystania z usług gastronomicznych Gool Gorce, dzięki czemu pomożecie również nam, a także młodym polskim hokeistom. Jesteśmy w bliskich kontaktach z trenerami, działaczami oraz zawodnikami hokeja na lodzie.

Bieżące informacje o PCHL znajdziecie na: www.pchl.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy