Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prośba o wsparcie po pożarze w Ludźmierzu

Dnia: sobota 1 stycznia 2022, Autor: Anna Zubek

W sylwestra o 6 rano wybuchł pożar w stadninie koni w Ludźmierzu, w którym całkowicie zniszczone zostało zaplecze stajni, a główna stajnia została częściowo spalona. Na szczęście w pożarze nie ucierpieli ludzie, a wszystkie przebywające w stajni zwierzęta udało się wyprowadzić. Straty są jednak znaczne.

Ze względu na to w portalu zrzutka.pl została utworzona zbiórka, której celem jest zebranie środków na zakup najpilniejszych rzeczy do opieki nad końmi oraz odkupienie części sprzętu.

W spalonej części stadniny znajdował się sprzęt będący własnością Kasi, dla której konie są dosłownie całym życiem. W wyniku pożaru spłonęło wszystko na co ciężko pracowała od 12 roku życia. Siodła ujeżdżeniowe i wszechstronne, szory, chomąta, ogłowia, uwiązy, lonże, derki, kantary, czapraki, ochraniacze, baty, kaski, rękawiczki, zarówno sprzęt jeździecki jak i do powożenia, który zakupiła w ostatnim roku. Ze świeżo zakupionego półrocznego zapasu paszy dla jej konia-Zofika, suplementów, maści również nie zostało nic. Spłonęła odzież i obuwie robocze. Straciła absolutnie wszystko.

Każdy, kto zna Kasie, wie że to człowiek który by pomóc innym stanie na głowie. Uratowała wiele zwierzaków. Znalazła kochające domy dla tych wyrzuconych, niechcianych. W swoim niewielkim mieszkanku stworzyła tymczasowy dom dla niejednego psiego uciekiniera czy wyrzutka i robiła wszystko by wrócił do swojego domu lub trafił do nowego kochającego. Niespełna trzy tygodnie temu kompletowała z nami rzeczy dla szlachetnej paczki. Pomoc innym jest dla niej odruchem bezwarunkowym, dlatego dziś gdy to ona potrzebuje wsparcia mam nadzieję, że dobro które dała innym wróci do niej.

Wsparcie można okazać wpłacając datki na zrzutkę: https://zrzutka.pl/ndx92x lub przekazując konkretne przedmioty, sprzęt bądź paszę dla koni.

No Comment.

Reklama

Partnerzy