Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Popisowe walki górali na Gromdzie

Dnia: piątek 1 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Bartłomiej „Balboa” Domalik, Mariusz „Mario” Kruczek oraz Jakub Słomka wygrali swoje pojedynki na 15. edycji Gali Walk na Gołe pięści GROMDA

Domalik w swojej pierwszej walce po majowej przegranej o tytuł mistrza Gromdy z Mateuszem Kubiszynem, mierzył się z Duńczykiem Simonem „SAVAGE” Henriksenem.

„Król nokautu” jak mówi się o Domaliku nie pozostawił złudzeń rywalowi i na minutę i 10 sekund przed końcem pierwszej rundy potężny prawy sierp na szczękę Henriksena zakończył pojedynek.

Mam nadzieję, że się podobało. Sam czekałem na taką właśnie wersje mnie. Byłem potężnie zdeterminowany, głody zwycięstwa. Wróciłem i jestem przekonany, że ostatnia porażka to był tylko wypadek przy pracy. Wykonałem wielką pracę z moim trenerem Łukaszem Jaroszem i jej efekty widzieliśmy w ringu. Teraz myślę już tylko o rewanżu z Mateuszem – powiedział tuż po swojej walce „Balboa”.

Weteran Gromdy Mariusz „Mario” Kruczek w walce z Damianem Gójewskim, kolejny raz wykazał się olbrzymią determinacją i potężnym charakterem. W pierwszej rundzie zakopiańczyk trzy razy został posłany na deski. Resztkami sił i na „miękkich” nogach dotrwał do przerwy. W drugiej rundzie Gójewski już opadł sił i w pewnym momencie pod naporem ciosów Kruczka uklęknął i odmówił kontynuowania walki.

Morderczy bój z Piotrem Półchłopkiem stoczył kolejny reprezentant Zakopanego Jakub Słomka. Kuba dominował w ringu, obijał twarz rywala, ale ten wykazywał nadludzką wręcz wytrzymałość. Regulaminowe cztery rundy zwycięzcy nie wyłoniły. Miała to zrobić piąta runda, w której nie było limitu czasu. Trenerzy totalnie rozbitego Półchłopka poddali jednak swojego zawodnika!

No Comment.

Reklama

Partnerzy