Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Poszukiwani w rękach policjantów

Dnia: czwartek 26 października 2023, Autor: Maciej Zubek

Ośmiu poszukiwanych przez sąd i prokuraturę zatrzymali policjanci na terenie powiatu nowotarskiego w przeciągu dwóch dni. Pięciu trafiło do zakładu karnego, a trzech po wykonaniu czynności związanych z ustaleniem miejsca pobytu zostało zwolnionych.

Policja w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania współpracuje z sądem i prokuraturą. W poniedziałek i wtorek na terenie powiatu nowotarskiego funkcjonariusze zatrzymali ośmiu poszukiwanych mężczyzn. Na terenie Nowego Targu policjanci Wydziału Prewencji nowotarskiej komendy zatrzymali 33-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie do ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia 240 dni kary pozbawienia wolności. 33-latek najpierw trafił do komendy, a następnie do zakładu karnego. Kolejny poszukiwany tym razem przez nowotarski sąd mieszkaniec Nowego Targu zatrzymany przez policjantów w zakładzie karnym spędzi najbliższe pół roku, tak jak 38-latek z gminy Nowy Targ, który także nie uniknął odpowiedzialności za swoje czyny i został zatrzymany.     

Z kolei 64-letni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej został zatrzymany w miejscowości Chyżne przez policjantów z Jabłonki. Mężczyzna najbliższe 90 dni spędzi w zakładzie karnym. Policjanci ze Szczawnicy w miejscowości Maniowy zatrzymali 42-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu do odbycia 245 dni zastępczej kary pozbawienia wolności.

Trzech zatrzymanych mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy oraz Prokuraturę Rejonową w Nowym Targu do ustalenia miejsca pobytu, po wykonaniu czynności zostało zwolnionych.

KPP Nowy Targ

No Comment.

Reklama

Partnerzy