Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Poszukiwani w rękach policjantów

Dnia: wtorek 15 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

Policjanci tylko we wtorek zatrzymali dwie poszukiwane osoby. Jest to efekt podejmowanych przez tatrzańskich policjantów działań poszukiwawczych poprzedzonych żmudną pracą w terenie.

Nadal poszukujemy zaginionej 16-letniej Katarzyny z Poronina.

Wczoraj tj. 14 marca br. kryminalni realizując swoje zadania ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany. Wkrótce potem dokonali zatrzymania całkowicie zaskoczonego 54-latka pochodzącego z gminy Zakopane.

Mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia o przymusowym doprowadzeniu do więzienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem celem odbycia kary więzienia za przestępstwo prowadzenia samochodu pomimo wydanego zakazu oraz za niestosowanie się do orzeczonych kar. Kolejna zatrzymana osoba poszukiwana przez zakopiański Sąd to 48-latek pochodzący z gminy Bukowina Tatrzańska. Mężczyzna wpadł podczas policyjnych działań w miejscowości Czarna Góra. On musi odbyć karę pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.

Tatrzańscy policjanci nadal prowadzą poszukiwania za zaginioną 16-letnią Katarzyną Stachoń z Poronina, która najprawdopodobniej przebywa na Podhalu, a jej wizerunek utrwalił monitoring. Jest ubrana w charakterystyczną czerwoną kurtkę, szare spodnie i białe adidasy. Osoby znające miejsce pobytu nastolatki prosimy o kontakt pod numerem 47 83 47 400 lub 112.

R.W./fot.policjazakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy