Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Potwierdzono tożsamość martwego mężczyzny znalezionego w Ludźmierzu

Dnia: poniedziałek 3 stycznia 2022, Autor: Anna Zubek

W poniedziałek ciało okazano rodzinie. Potwierdzono, że jest to poszukiwany od dłuższego czasu 40-letni obywatel Słowacji.

Przypomnijmy: 31 grudnia 2021 porzuconą w Ludźmierzu skodą zainteresowały się służby. Początkowo przeszukiwano okoliczne tereny, sądząc, że kierowca mógł oddalić się od niego. W czasie trwania poszukiwań samochód odholowano na policyjny parking w Nowym Targu. Tam, po dostaniu się do środka pojazdu, policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. W bagażniku znajdowały się zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy.

Do chwili obecnej udało się ustalić, że pochodzący ze słowackiej Nitry mężczyzna był poszukiwany od 20 grudnia, miał problemy psychiczne i myśli samobójcze. Znaleziona przy nim broń była jego służbową. Samochód, w którym został odnaleziony, należał do krewnego zmarłego policjanta.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Policja zakłada, że było to samobójstwo. Mężczyzna miał sam zamknąć się w bagażniku lub przedostać się do niego z wnętrza pojazdu i tam zastrzelić się.

W ustaleniu przebiegu zdarzeń ma pomóc sekcja zwłok.

Pojawiają się także informacje, że samochód mógł znajdować się w Ludźmierzu już od dwóch lub trzech tygodni.

fot: Podhalańska Grupa Poszukiwawczo Ratownicza

No Comment.

Reklama

Partnerzy