Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Pożyczki przez Internet na raty – jak się o nie ubiegać?

Dnia: czwartek 31 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach większość osób narażona jest na problemy związane z płynnością finansową, a raczej jej utratą.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na to, by zwrócić się o pomoc do banku lub instytucji poza bankowej, celem zaciągnięcia kredytu. Instytucje poza bankowe mają jednak nad bankami ogromną przewagę. Okazuje się, że udzielają one pożyczek ratalnych przez Internet. Jak jednak można się o nie ubiegać?

Pożyczki poza bankowe na raty – dla kogo są przeznaczone?

Pożyczki pozabankowe na raty to produkty finansowe, które stanowią praktycznie standard w ofercie firm pożyczkowych. Zwykle cechują się one minimalnymi wymaganiami, które powinny być przez klientów spełnione. Warto jednak zaznaczyć, że pożyczki pozabankowe na raty są świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego, jednak jego udzielenie zostało im odmówione w tradycyjnych bankach. Jednak dla kogo są przeznaczone tego typu pożyczki i kto może się o nie ubiegać? Otóż klienci muszą spełnić następujące wymagania:

  • ukończony 18 rok życia
  • posiadać pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych
  • muszą posiadać osobiste konto bankowe
  • muszą wykazać, że otrzymują na to konto bankowe regularne wpływy
  • muszą posiadać aktywny numer telefonu oraz adres e-mail
  • muszą posiadać adres zameldowania na terytorium kraju

Warto jednak podkreślić fakt, że w zależności od konkretnej instytucji pozabankowej, niektóre wymagania mogą się nico od siebie różnić. Można bowiem spotkać się na rynku z tym, że dana firma pożyczkowa udziela pożyczki pozabankowej na raty jedynie tym klientom, którzy ukończyli 21 lub nawet 25 rok życia. Co więcej, wiele instytucji ma również ściśle ustaloną górną granicę wieku pożyczkobiorcy. Zwykle osoba ubiegająca się o tego typu świadczenie finansowe nie powinna być starsza niż 67 lub 71 lat.

Pożyczki poza bankowe na raty- jak się o nie ubiegać?

Pożyczki poza bankowecechują się przede wszystkim minimum formalności i minimum problemów, które towarzyszą rozpatrywaniom wniosku pożyczkobiorcy. Oczywiście można się o nie ubiegać za pośrednictwem Internetu, a to oznacza, że klienci nie muszą nawet wychodzić z domu. Po wybraniu odpowiedniej instytucji poza bankowej i produktu finansowego, który odpowiada naszym potrzebom, na stronie głównej można znaleźć gotowy do wypełnienia wniosek. Po podaniu niezbędnych danych, wysyła się go bezpośrednio do pożyczkodawcy, czyli instytucji poza bankowej. W przypadku pożyczki na raty, która zaciągana jest przez Internet, konieczna jest jedynie weryfikacja tożsamości wnioskodawcy, więc warto przygotować sobie skany dowodu osobistego lub innego dokumentu osobistego. W wyjątkowych przypadkach, możemy spodziewać się telefonu od konsultanta, jednak zdarza się to niezwykle rzadko. Rozpatrzenie wniosku zajmuje jedynie kilka minut, a klient w niezwykle krótkim czasie może spodziewać się decyzji kredytowej, wraz z umową i schematem spłacania comiesięcznej należności. Pożyczki pozabankowe na raty to szybki i prosty sposób na uzyskanie niezbędnego wsparcia finansowego.

No Comment.

Reklama

Partnerzy