Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

PPUZ rozpoczyna współpracę z AWF Kraków

Dnia: czwartek 2 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

W siedzibie Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, dr Bianka Godlewska-Dzioboń – p.o. Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu oraz prof. dr hab. Andrzej Klimek – Rektor Akademii podpisali porozumienie o prowadzeniu studiów wspólnych na kierunku sport i turystyka na terenach górskich.

Stacjonarne studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku sport i turystyka na terenach górskich realizowany we współpracy z AWF w Krakowie to połączenie dwóch zbieżnych ze sobą dziedzin, jakimi są sport i turystyka. Nauczyciele akademiccy – specjaliści swoich dziedzin, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, wyjątkowe warunki przyrodnicze, zlokalizowanie Uczelni u podnóża czterech parków narodowych, bezpośredni dostęp do ośrodków sportowo-rekreacyjnych uczynią kierunek bardzo atrakcyjnym dla kandydatów na studia, chcących rozwijać się w tym właśnie zakresie.

Aktualnie Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu czeka na uzyskanie zgody Ministerstwa Edukacji i Nauki na uruchomienie studiów na tym kierunku.

źródło: PPUZ

No Comment.

Reklama

Partnerzy