Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Problem z wyremontowanymi szatniami w MHL

Dnia: poniedziałek 13 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Podczas poniedziałkowej sesji rady miasta radna Agata Michalska na prośbę drużyn hokejowych zwróciła uwagę na usterki i niedogodności, związane z remontami szatni w Miejskiej Hali Lodowej.

Część szatni która została już wyremontowana nie do końca spełnia wymogi szatni hokejowej. M.in zbyt małe szafki nie są w stanie pomieścić sprzętu hokejowego. Urywają się zamontowane wieszaki. Problem jest też z armaturą łazienkową i sanitarną. m.in. mała ilością natrysków, niesprawne odpływy.

Radna Michalska zaapelowała by ww. niedogodności wziąć pod uwagę przy remontach innych szatni.

Do sprawy odniósł się dyrektor MCSiR Krzysztof Łapsa, który podkreślił że usterki są na bieżąco usuwane, ale też zaznaczył, że nie ze wszystkimi zarzutami się zgadza. Zasugerował też że pewne usterki są konsekwencją nieumiejętnego obchodzenia się z przyrządami przez użytkowników szatni.

Piotr 13.03.2023
| |

Czyli to jest zielone światło dla wykonawcy że musi się starać bo Pan dyrektor go usprawiedliwi że młodzi hokeiści nie umieją wieszać ubrać nad lodowiskiem wisi klątwa niegospodarności i nieumiejętnosci zarządzaniem.

Stanley 13.03.2023
| |

Czemu się dziwić, przecież każdy ślepy widzi że łapsa robi wszystko żeby hala lodowa nie służyła jako lodowisko tylko kolejny obiekt marketingowy który ma przynosić zyski.
Komu potrzebny hokej skoro od tej strony miasta niema jeszcze “biedronki”, skoro niema gdzie robić targów budownictwa, może jeszcze chodowców gołębi tam wpuscić albo psy rasowe a remonty i mrożenie tafli będziemy robić w trakcie sezonu hokejowego. Szanowni kibice najwyższy czas żeby sie zebrać do kupy i wywieźć to towarzystwo na taczkach poza granice miasta.

Darek 13.03.2023
| |

Lapsa. Bez obrazy. Czlowieku. Sluchaj czasem ludzi. 

Tomasz 14.03.2023
| |

Zabawne jest w tym wszystkim to że uwagę zwraca kobieta która podczas remontu szani pierwszej drużyny zlikwidowała wentylację w pozostałych szatniach MMKS. O skutkach nie musze pisać. A teraz jej szafka za wąska przeszkadza. 

Reklama

Partnerzy