Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na czwartek (02.12.2021)

Dnia: środa 1 grudnia 2021, Autor: Anna Zubek

Grudzień rozpoczęliśmy typowym przedzimiem z mieszanymi, ale niezbyt silnymi opadami. Znalazł się nad nami ciepły front atmosferyczny, za którym następuje wzrost temperatury, co odczujemy również jutro. A co jeszcze nas czeka w pogodzie? Zobaczmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Gdzieniegdzie mogą się przytrafić słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, szczególnie na krańcach północnych i południowych regionu. Temperatura całkiem wysoka jak na grudniową noc. Przeważnie odnotujemy ok. 3/7°C. Chwilami powieje jednak dość silny wiatr z południa i południowego zachodu. W górach i u ich podnóża zaznaczy się halny z porywami dochodzącymi do ok. 50-70 km/h a wysoko na szczytach do ok. 100-120 km/h.

CZWARTEK

Jutro nie zabraknie zarówno chmur jak i rozpogodzeń. Na południu regionu możliwe są ponadto miejscami słabe, przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od ok. 3/4°C na Podhalu, do ok. 5/8°C na pozostałym obszarze. Wiatr zmieni kierunek na zachodni, chwilami powieje dość mocno. 

W piątek chłodniej i rano słabo poprószy w Karpatach, poza tym raczej bez opadów. W sobotę również miejscami spadnie słaby śnieg.

No Comment.

Reklama

Partnerzy