Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na czwartek (09.12.2021)

Dnia: środa 8 grudnia 2021, Autor: Anna Zubek

Środa w większości regionu przynosiła pochmurną i mglistą pogodę. Więcej rozpogodzeń pojawiło się miejscami na zachodzie województwa i na Podhalu. Tak też było ubiegłej nocy, dzięki czemu w Poroninie nad ranem odnotowano -12°C. W tej chwili są miejsca na Podhalu, gdzie temperatura już spadła do ok. -12/-13°C, co zapowiada bardzo mroźną noc. A co nas jeszcze czeka? Zobaczmy.

 NOC

W nocy najwięcej pogodnego nieba powinno się pojawić na Pogórzu Karpackim. Tu też możliwe spadki temperatury do ok. -10/-8°C, a w kotlinach podhalańskich nawet do ok. -14/-16°C. W innych częściach regionu odnotujemy ok. -7/-4°C. Wiatr powieje z kierunków wschodnich, słabo i umiarkowanie.

CZWARTEK

Jutro w miarę upływu dnia następował będzie wzrost zachmurzenia, co ma związek z nasuwającym się od zachodu i południowego zachodu frontem okluzji. Po południu i wieczorem miejscami spadnie przelotny śnieg, deszcz ze śniegiem lub marznący deszcz. Na drogach zrobi się ślisko. Najmniej opadów powinno pojawić się na wschodzie regionu. Wszędzie zapanuje lekka odwilż. Maksymalnie odnotujemy ok. 0/+2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

W piątek na termometrach bez większych zmian, ale opadów niewiele. W sobotę nieco chłodniej i w miarę pogodnie.

No Comment.

Reklama

Partnerzy