Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na piątek  (04.03.2022)

Dnia: czwartek 3 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Od 1 marca panuje meteorologiczna wiosna. Pamiętajmy, że jest to jednak data umowna i nie musi oznaczać, że od razu zrobi się cieplej. Widać to na przykładzie tego, co obecnie dzieje się w pogodzie. Na dodatek nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych dniach sytuacja miała ulec zmianie. Zapraszam na szczegóły prognozy na piątek.

NOC

W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Miejscami spadnie słaby, przelotny śnieg. Temperatura po raz kolejny spadnie poniżej 0°C i wyniesie ok. -6/-5°C w Karpatach i ok. -4/-2°C w głębi regionu. Wiatr słaby z kierunków północnych.

PIĄTEK

Jutro przewaga zachmurzenia dużego z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Zrobi się jeszcze chłodniej. Maksymalnie odnotujemy ok. -2/0°C na krańcach południowych, do ok. 1/2°C na pozostałym obszarze regionu. Wiatr z kierunków północnych, słaby.

W weekend pogoda bez większych zmian, ale o tym opowiem jutro. A co dalej? W przyszłym tygodniu zamiast wiosny, umocni się zima. Temperatura jeszcze bardziej się obniży, mocniej sypnie również śniegiem i to nie tylko w górach. Wiosny na razie nie widać.

No Comment.

Reklama

Partnerzy