Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na piątek (14.01.2022)

Dnia: czwartek 13 stycznia 2022, Autor: Anna Zubek

Czwartek zgodnie z przewidywaniami przyniósł wyraźne ocieplenie, które przerwało chłodniejszy okres w pogodzie. Jutro utrzyma się podobna temperatura, ale we znaki da się silny wiatr. A co nas jeszcze czeka? Zobaczmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami a nawet rozpogodzeniami, przede wszystkim na Podhalu. Miejscami możliwe są mgły i słabe opady deszczu lub mżawki. W rejonach podgórskich temperatura obniży się do ok. -2/0°C, poza tym odnotujemy ok. +1/+2°C. Wiatr powieje z zachodu, chwilami dość mocno.

PIĄTEK

Jutro przewaga zachmurzenia dużego z lokalnymi przejaśnieniami. Więcej rozpogodzeń powinno się pojawić przed południem na Podhalu. Wszędzie możliwe są słabe opady deszczu lub mżawki. Nieco mocniej popada po południu i wieczorem. Wtedy też na krańcach południowych możliwy jest deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie ok. 3/5°C. Uwaga na silny wiatr z zachodu i północnego zachodu, szczególnie na krańcach południowych regionu, gdzie powieje z prędkością ok. 60-80 km/h. Wysoko w górach ponad 100 km/h. Na pozostałym obszarze nie powinno wiać mocniej niż 50-60 km/h.

W weekend na ogół bez opadów. Za dnia utrzyma się podobna temperatura, mróz chwyci nocami ale nie powinien być jakoś szczególnie silny. Szczegóły podam jutro.

No Comment.

Reklama

Partnerzy