Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na piątek (19.11.)

Dnia: czwartek 18 listopada 2021, Autor: Anna Zubek

Czwartek przyniósł już pewne zmiany w pogodzie. Miejscami pojawiły się bowiem niewielkie opady deszczu, co było związane z chłodnym frontem atmosferycznym. Do naszego regionu zbliża się już kolejny front, tym razem ciepły. Co nam przyniesie? Zobaczmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże i całkowite z postępującymi od zachodu w głąb regionu opadami deszczu. Temperatura minimalna obniży się do ok. 4/7°C. Wiatr zachodni, okresami dość silny, w porywach do 40-50 km/h.

PIĄTEK

Jutro od rana do wieczora w całym regionie zachmurzenie całkowite z opadami deszczu o zmiennym natężeniu. Na przejaśnienia nie ma co liczyć. Pomimo to, temperatura będzie dość wysoka. Odnotujemy maksymalnie ok. 6/9°C, z tym, że najcieplej powinno być późnym popołudniem i wieczorem. Cóż jednak z tego, skoro odczucie chłodu spotęguje chwilami dość silny wiatr z zachodu o prędkości ok. 40-50 km/h.

W sobotę pochmurno, ale opadów już mniej, w niedzielę poprawa pogody. Temperatura w te dni bez większych zmian, ale szczegóły odnośnie weekendu podam jutro.

No Comment.

Reklama

Partnerzy