Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na środę (15.12.2021)

Dnia: wtorek 14 grudnia 2021, Autor: Anna Zubek

Na pogodę w naszym regionie oddziaływał dziś wyż, którego główny ośrodek znajduje się nad Francją. Obecnie jednak dostajemy się pod wpływ ciepłego frontu atmosferycznego, przez co tej nocy na pewno nie grozi nam mróz. A co nas zatem czeka? Zobaczmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże i całkowite z lokalnymi mgłami ograniczającymi widoczność do ok. 100-200 m. Ponadto możliwy jest słaby przelotny deszcz, deszcz ze śniegiem lub śnieg. Opady mogą być miejscami marznące i powodować gołoledź. Temperatura wyniesie ok. -1/+2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

ŚRODA

W środę na ogół pochmurno z licznymi gęstymi mgłami. Gdzieniegdzie możliwy jest słaby deszcz lub mżawka a na krańcach południowych również deszcz ze śniegiem. Lokalnie opady mogą być marznące i powodować gołoledź. Temperatura już wszędzie przekroczy 0°C i wyniesie maksymalnie ok. 2/4°C. Wiatr z zachodu, słaby i umiarkowany.

W czwartek jeszcze odrobinę cieplej, ale dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. W piątek ochłodzi się szczególnie w górach i u ich podnóża. Tu też przelotnie popada śnieg.

No Comment.

Reklama

Partnerzy