Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na środę (24.11.2021)

Dnia: wtorek 23 listopada 2021, Autor: Anna Zubek

We wtorek w ciągu dnia zebrało się więcej chmur, z których miejscami słabo popadał deszcz lub śnieg. Temperatura przypominała typowe dla tego okresu w roku przedzimie. A co czeka nas w pogodzie w środę? Zobaczmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże lub całkowite, ale na południu regionu możliwe są przejaśnienia. Gdzieniegdzie przytrafią się też słabe opady deszczu, a na Pogórzu Karpackim początkowo również śniegu. Temperatura minimalna wyniesie ok. 2/4°C, a w rejonach podgórskich ok. -1/+1°C. Na drogach ślisko!. Wiatr powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie.

ŚRODA

Jutro na Pogórzu Karpackim po ustąpieniu lokalnych, porannych mgieł będzie pogodnie z zachmurzeniem co najwyżej umiarkowanym. W pozostałej części regionu chmur już więcej, ale niewielkie, wręcz symboliczne opady deszczu mogą się przydarzyć tylko w pojedynczych miejscach. Temperatura w porównaniu do wtorku pójdzie odrobinę w górę i wyniesie maksymalnie ok. 3/7°C. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu i południowego zachodu.

Nocą ze środy/czwartek mroźnie, do -3/-1°C, a w kotlinach górskich spadki temperatury nawet poniżej -5°C. W ciągu dnia w czwartek na ogół pogodnie, ale w górach i u ich podnóża rozkręci się halny. W piątek duże załamanie pogody.

No Comment.

Reklama

Partnerzy