Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na tydzień (21-27.03.2022)

Dnia: niedziela 20 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Za nami tydzień z dominacją stabilnej i na ogół suchej pogody. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, taka aura miała utrzymać się jeszcze przez najbliższe dni. Czy rzeczywiście tak się stanie? A może szykują się jakieś zmiany? Odpowiedź znajdziecie poniżej w prognozie na cały nadchodzący tydzień.

PONIEDZIAŁEK (21.03)

Poniedziałek to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i wygląda na to, że aura idealnie się do tego dopasuje. Czeka nas bowiem mnóstwo słońca, które świecić będzie od rana do wieczora przy bezchmurnym niebie. Temperatura zacznie powoli rosnąć i maksymalnie osiągnie ok. 8/11°C. Wiatr powieje na ogół ze wschodu, słabo i umiarkowanie.

WTOREK (22.03)

Tego dnia pogoda się nie zmieni, a więc na niebie zobaczymy tylko i wyłącznie słońce. Zrobi się jeszcze cieplej. Odnotujemy ok. 13/15°C. Wiatr wschodni i południowo wschodni, słaby i umiarkowany.

ŚRODA (23.03)

Może się to wydawać dla niektórych zaskakujące, ale środa zapowiada się jeszcze lepiej. Do słońca dołączy bowiem jeszcze wyższa temperatura, jakiej w tym roku do tej pory nie było. Czeka nas prawdziwa eksplozja wiosny. Temperatura wzrośnie do ok. 15/17°C, ale nie można wykluczyć, że lokalnie będzie jeszcze odrobinę cieplej. Wiatr słaby, zmienny.

CZWARTEK (24.03)

W tym dniu także pogodnie, choć niewykluczone, że chmur zbierze się już nieco więcej. Nadal jednak ciepło, gdyż temperatura utrzyma się na poziomie ok. 13/16°C. Wiatr przeważnie z kierunków północnych, słaby.

PIĄTEK (25.03)

W piątek również nie widać zmian. Tylko temperatura nieco spadnie, ale nie będzie jakoś bardzo zimno. Odnotujemy ok. 11/14°C. Wiatr słaby, zmienny.

WEEKEND (26-27.03)

Koniec tygodnia nie powinien jeszcze przynieść zmian a temperatura utrzyma się na przyzwoitym poziomie ok. 12/15°C. 

Zmiany nadejdą prawdopodobnie na przełomie marca i kwietnia, kiedy mocniej się ochłodzi i pojawi się więcej opadów. 

No Comment.

Reklama

Partnerzy