Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na weekend (08-09.01.2022)

Dnia: piątek 7 stycznia 2022, Autor: Anna Zubek

Poprzedni weekend upłynął nam w towarzystwie bardzo wysokich temperatur i opadów deszczu. Pogoda w niczym nie przypominała stycznia. Obecnie napłynęło chłodniejsze powietrze i pojawiły się akcenty zimy, a więc pogoda zaczyna wracać powoli do styczniowej normy. Czy tak będzie również w trakcie nadchodzącego weekendu? Zobaczmy

SOBOTA

Sobota zapowiada się na ogół pogodnie, choć z upływem dnia chmur zbierze się nieco więcej. Po mroźnej nocy, w ciągu dnia odnotujemy maksymalnie ok. -2/-1°C u podnóża gór, do ok. 0/+2°C na pozostałym obszarze. Wiatr powieje z kierunków południowych, słabo i umiarkowanie.

NIEDZIELA

W niedzielę także utrzyma się dobra pogoda. Na niebie ujrzymy jedynie zachmurzenie piętra wysokiego a o poranku lokalnie utworzą się mgły. Temperatura maksymalna sięgnie ok. -1/0°C u podnóża gór, do ok. 2/4°C na pozostałym obszarze. Wiatr powieje przeważnie ze wschodu, słabo i umiarkowanie.

Noce mroźne ze spadkami temperatury do ok. -8/-5°C, w rejonach podgórskich do ok. -10/-12°C a w kotlinach nawet do ok. -15°C. 

W przyszłym tygodniu pogoda stanie się bardzo zmienna i dynamiczna ale więcej o tym opowiem jak zwykle w niedzielę.

No Comment.

Reklama

Partnerzy